Lookout: Security and Identity Theft Protection

Araçlar
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 67.9 MB
  • Version 5.3.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Lookout
Mobil cihazınızı koruma altına almak için yardımcı güvenlik uygulamaları kullanmanız mobil cihazınız için oldukça faydalı olacaktır.

Mobil cihazınızı koruma altına almak için yardımcı güvenlik uygulamaları kullanmanız mobil cihazınız için oldukça faydalı olacaktır. 

Lookout: Security and Identity Theft Protection uygulaması mobil cihazınızı kötü içerikli yazılımlara karşı koruma altına alarak mobil cihazınıza zarar gelmesini engelleyecek bir mobil uygulamadır. Uygulamamızı mobil cihazınıza ücret ödemeden indirebilir ve güvenle kullanabilirsiniz. 

Mobil cihazınızda yer alan kişisel verileriniz, indirmiş olduğunuz uygulamalar ve çeşitli özel dosyalarınızı uygulamamız sayesinde koruma altına alarak mobil cihazınızı daha rahat kullanabilirsiniz. 

Kullandığınız bir şirketin, uygulamanın veya hizmetin her biri bir veri ihlaline maruz kaldıkça durumu zamanında uyarır ve durumun düzeltilmesi ve kişisel bilgilerinizin korunması için en iyi tavsiyenin yanı sıra çözüm odaklı bir şekilde de çalışır. 

Güvenlik artık cihazınızı, verilerinizi ve kimliğinizi güçlü mobil güvenlik ve kimlik hırsızlığı koruması görevlerini üstlenen Lookout: Securit uygulaması sayesinde mobil cihazınızı daha keyifli kullanabilir ve güvenilir bir şekilde  internette daha rahat gezinebilirsiniz. 

 

Daha Fazla Göster
Lookout: Security and Identity Theft Protection indir